Podmínky vrácení peněz

Podmínky vrácení peněz.Právo na vrácení peněz platí do 14 dnů od doručení zboží.

 

Zboží nesmí být poškozené.

 

Zboží musí být zabalené v původním obalu.

 

1. Kupující má právo na základě ustanovení § 53/7 zákona č. 40/1964 Sb., ve znění pozdějších předpisů odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu, za podmínek uvedených v těchto Obchodních podmínkách. O požadavku na vrácení je vhodné prodávajícího informovat. V případě výměny zboží z nás též informujte, nejlépe emailovou zprávou. Náklady na výměnu a vrácení zboží (poštovné) nese kupující.

 

Adresa pro zaslání je:

 
Profiscan s.r.o., Edvarda Beneše13, Plzeň (areál FN)

 

2. Zboží je nutné zasílat v originálním obalu, řádně zabalené – nejlépe v dalším tvrdém obalu, tak jak jste jej obdrželi. Zboží zašlete BEZ DOBÍRKY, s dokladem o koupi zboží v našem obchodě (kopie faktury). Doporučujeme zásilku pojistit.

 

3. Zboží nesmí být poškozené, znečištěné ani používané. Musí být kompletní, včetně všech etiket. Zboží nesmí být nijak užíváno.

 

4. Při splnění všech určených podmínek Vám zašleme peníze převodem na účet zdarma. V případě zaslání částky složenkou jsme nuceni odečíst z kupní ceny zboží náklady na poštovné. Splatnost vrácené částky je do 30 dnů od projevení vůle od smlouvy odstoupit. Při nesplnění podmínek uvedených v těchto obchodních podmínkách, nebudeme akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží zašleme na Vaše náklady zpět.